Rewrite letters from the image.
 
 
detail

Mezinárodní tým AquaFed

Zkušený tým AqueFedu vede Gerard Payen, odborník s více než 25 letou zkušeností z vodárenského sektoru.

PAYEN, Gerard - President of the Federation


Gerard PAYEN se již více než 25 let věnuje hledání řešení ve vodohospodářském sektoru v různých zemích světa. Poté, co se stal členem senior managementu společnosti Degrémont, mezinárodní skupiny působící na vodohospodářském trhu, byl v čele všech aktivit v oblasti vodního hospodářství obchodní skupiny zvané Lyonnaise des Eaux, posléze Suez. Byl u toho, kdy se skupina stala celosvětovým leaderem v oblasti vodovodních a kanalizačních služeb. Dnes své pracovní úsilí upíná k prohloubení mobilizace mezinárodního prostředí vodohospodářského trhu, a to převážně ze svých pozic poradce generálního tajemníka OSN a prezidenta AquaFedu. Účastnil se všech nedávných mezivládních konferencí na téma voda.


MOSS, Jack - Senior Water AdviserDE ALFONSO, Erasmo - Senior Water Adviser 
MAITREROBERT, Xavier - Senior Water Adviser 
VAN WAEYENBERGE, Thomas - Head of the Brussels Office and Communications Officer 
DARGERE, Nadine - Office Manager

redakce, 9. 7. 2013
Doporučujeme:

10 let AquaFedu – Cíle udržitelného rozvoje 2015–2030: příležitost pro AquaFed a jeho členy

Ve dnech 14. a 15. září 2015 Mezinárodní federace soukromých provozovatelů vodárenské infrastruktury AquaFed zorganizovala seminář u příležitosti 10. výročí svého vzniku.
 Akce proběhla v kontextu završení mezinárodních jednání o cílech udržitelného rozvoje.

více »

Co je Aquafed?

AquaFed je mezinárodní asociací soukromých provozovatelů vodovodů a kanalizací.

více »

Princip fungování AquaFed

AquaFed je neziskovou organizací, která se řídí stanovami společnosti, respektuje zákony a etický kodex. AquaFed je řízen svými členy v rámci ročního všeobecného shromáždění, na kterém jsou určeny cíle a strategie společnosti. Vlastní činnost asociace probíhá pod vedením výkonného výboru v pracovních skupinách.

více »

Poslání AquaFedu

Našim posláním je být odborným komunikačním kanálem na lokální a mezinárodní úrovni, sdílet zkušenosti a podporovat dobré jméno soukromých provozovatelů vodárenské infrastruktury v ČR i v zahraničí.

více »

Vítejte na internetových stránkách Asociace provozovatelů a kanalizací ČR (APROVAK ČR)

Zajímá Vás, jak jsou na tom čeští provozovatelé vodárenské infrastruktury ve srovnání se světem? Jaké jsou aktuální problémy a ožehavá témata českého vodárenství? Nebo Vás prostě jen zajímá, jak se stanovuje či schvaluje cena vody? Pak jste na správné adrese. Nová webová prezentace Asociace provozovatelů vodovodů a kanalizací ČR, člena mezinárodního sdružení AquaFed, je tady právě pro vás!

více »